piątek, 12 kwietnia 2013

III Forum Architektów IT, 18 kwietnia 2013


III Forum Architektów IT

Serdecznie zapraszam na III Forum Architektów IT organizowane przez Computerworld. Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Na konferencji będę miał przyjemność podzielić się ze słuchaczami najważniejszymi wnioskami z przeprowadzonych przeze mnie badań nad szeroko rozumianą złożonością architektury korporacyjnej IT oraz opowiedzieć, jak ta teoria jest przekładana na praktykę w Orange Polska. Swoje wystąpienie zakończę odniesieniem realizowanych zmian do etapów dojrzałości architektonicznej przedsiębiorstwa, o których pisałem w listopadzie 2012.

Premiera e-booka "Oblicza architektury korporacyjnej"

Podczas Forum będzie również miała miejsce oficjalna premiera e-book’a pt. „Oblicza architektury korporacyjnej”. Jest to praca zbiorowa pod redakcją Prof. SGH Andrzeja Sobczaka, w której znajduje się m.in. artykuł mojego autorstwa pt. „Metody zmniejszania złożoności architektury”. Wyjaśniam w nim dokładniej niektóre tezy, które postawię podczas prezentacji oraz dodatkowo wyjaśniam, w jaki sposób konstruować prostą architekturą. Po premierze e-book będzie publicznie dostępny do pobrania m.in. ze strony ArchitekturaKorporacyjna.pl.

Serdecznie zapraszam na III Forum Architektów IT a po konferencji - do pobrania e-book’a„Oblicza architektury korporacyjnej” ze strony ArchitekturaKorporacyjna.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz